wtorek, 12 lipca 2016

AcaiBerry 400

ewuliczka@onetpl: „Zakupilam tabletki z owocami ACAI przez internet -owszem doszła paczuszka -ponad 300zl cholera mowie nie dojem -a schudnę / I wielkie GÓWNO- tak to nie działa zażywam juz 25 dni -waga stoi w miejscu-apetyt sie wzmaga -jem malo i po trochu-nie chce wiecej przytyc. To nie dziala-fikcja -ktos sie pod kogos podszywa i CUDA-a obiecuje...”

Fattyhatty: „brałam przez dwa miesiące, nie było absolutnie żadnych rezultatów. Jagody acai miały podobno być dobre na wszystko, nie wpływały na mnie ani źle, ani dobrze. Strata kasy moim zdaniem. A tak w ogóle, to w Anglii nie są promowane jako środki wspomagające utratę masy ciała”

Chociaż tabletki Acai Berry 900 miały być innowacyjne, niezwykle wydajne i nieszkodliwe dla organizmu to opinie wielu użytkowników potwierdzają ich prawdziwą naturę. Brak efektów nawet po kilkudziesięciu dniach stosowania, tendencja do przyrostu zamiast utraty wagi oraz pogarszające się samopoczucie.

Jagody Acai posiadają rzeczywiście niezwykłe działanie, nie oznacza to jednak, że muszą wspomagać efekty odchudzania – szczególnie kiedy nie mamy do czynienia z ich oryginalną formą tylko przetworzonym suszem.

http://biodyne.org | portal randkowy sympatia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz